сабота, 4 декември 2021
една добра и една лоша вест за навивачите на реал

ВИДЕО: Реал победи против Сосиедад, но го загуби најважниот напаѓач !

пред 2 мес.
натпревар со 5 гола, пресврти и убави голови

ВИДЕО: Спектакл во Неапол, Аталанта го нокаутира Наполи, Елмас доби 90 минути

пред 2 мес.
се очекуваат детали

ВИДЕО: Проблем за Реал, првиот напаѓач сериозно се повреди на мечот со Сосиедад

пред 2 мес.
вакви голови ретко се гледаат

ВИДЕО: Лекција на Интер за Рома, се започна со овој гол од корнер на Чалханоглу

пред 2 мес.
маестрален гол на малиновски

ВИДЕО: Какво голчиште прими Наполи, Малиновски погоди, нерешено во Неапол

пред 2 мес.
шампионот на шпанија на колена

ВИДЕО: Мајорка му го нанесе првиот пораз на шампионот Атлетико во Мадрид

пред 2 мес.
баерн минхен го доби големото дерби во бундеслигата

ВИДЕО: Екстра гол на Халанд, ама Баерн го има Левандовски за победа против Дортмунд

пред 2 мес.
„граѓаните“ се на првото место

ВИДЕО: Сити запиша очекувана победа, Силва постигна два гола и ги искачи „граѓаните“ на првото место

пред 2 мес.
„дијамантот“ од првата минута

ФОТО: Елиф Елмас од првата минута против Аталанта на својот 101 настап за Наполи

пред 2 мес.
пол запиша 41 поен за работнички

ФОТОГАЛЕРИЈА: Работнички убедлив против Кожув, победи на Еуроникел и Пелистер

пред 2 мес.
интер за 45 минути ја реши рома

ВИДЕО: На Интер му беше потребно само едно полувреме за победа против Рома, гол од корнер на Чалханоглу на „Олимпико“

пред 2 мес.
ферстапен сам ја загуби пол позицијата

ВИДЕО: Верстапен удри во заштитниот ѕид, Хамилтон на пол позиција за ГН на Саудиска Арабија

пред 2 мес.
во бундеслигата се игра дерби со „сите нишани“

ВИДЕО: Супер прво полувреме, супер три гола, Баерн со предност во Дортмунд

пред 2 мес.
интер ја понижи рома на „олимпико“

ВИДЕО: Потоп на Мурињо и Рома, што и се случи на „волчицата“ во Рим од Интер

пред 2 мес.
бетис го доби дербито, прв пораз на чави

ВИДЕО: Бетис со контра ја шокира Барселона, прв пораз на Чави

пред 2 мес.
ремек дело на чалханоглу

ВИДЕО: Интер поведе со гол од корнер, молк на „Олимпико“

пред 2 мес.