понеделник, 6 декември 2021
АРТЕТА ВЕЌЕ ИМАШЕ ЗАПИШАНИ БОДОВИ...

ВИДЕО: Евертон со пресврт до голема победа против Арсенал

пред 2 мес.
ЈАХОВИЌ ОДЛИЧЕН

ВИДЕО: Адис Јаховиќ со два гола донесе победа за Гезтепе

пред 2 мес.
ЕЛМАС НА ЦЕНА

Нашиот дијамант е елита: Елиф Елмас проценет на 70 милиони евра

пред 2 мес.
МУ ОДГОВОРИ

Анчелоти до Варан: Мора да продолжиме напред и да победуваме

пред 2 мес.
НОВ ПРЕДИЗВИК

ОФИЦИЈАЛНО: Зекирија Рамадан има нов клуб

пред 2 мес.
СЕ СОЗДАВА ТИМОТ НА ГЕРМАНЕЦОТ

Прва одлука на Рангник: Американец ќе му биде дел од стручниот штаб

пред 2 мес.
ЈА СПАСИ ПАРМА ОД ПОРАЗ

ВИДЕО: Години се само бројка за него- погледнете ја неверојатната одбрана на Буфон

пред 2 мес.
НЕ ПЛАНИРА ПЕНЗИЈА

Ибра проговори за иднината: Ќе го притиснам Милан да ми понуди нов договор

пред 2 мес.
ЗАВРШУВА АВАНТУРА ВО БУНДЕС ЛИГАТА

Крај на четиригодишната авантура: Илија Абутовиќ не го продолжува договорот и си заминува од Рајн Некар Левен

пред 2 мес.
НОВ ПРЕДИЗВИК ЗА ПОРАНЕШНИОТ СЕЛЕКТОР

Се враќа во Кипар: Чедомир Јаневски ќе биде тренер на двајца Македонци

пред 2 мес.
ИЛИ ЌЕ ПРИФАТИ ИЛИ ЌЕ СИ ЗАМИНЕ ВО ЈАНУАРИ

Барселона го губи трпението: Осман Дембеле доби ултиматум да потпише нов договор за помала плата

пред 2 мес.
клубот од џенова во големи проблеми

ФОТО: Го уапсија па се повлече, Масимо Фереро  повеќе не е претседател на Сампдорија

пред 2 мес.
спортинг гостува во битола

Реиние Табоада: Напорно и детално се подготвуваме за овој втор натпревар и верувам дека ќе победиме

пред 2 мес.
ШПЕКУЛАЦИЈА ИЛИ ВИСТИНА, МЕСИ И ПОКЕТИНО НЕ СОРАБОТУВААТ ДОБРО

Л’Екип: Меси не е среќен како „изгледа“ ПСЖ, бара ангажирање на нов тренер

пред 2 мес.
битолачани сакаат победа против спортинг на домашен терен

Бабиќ: Сакаме да го искористиме „нашиот момент“ за победа против Спортинг

пред 2 мес.
СТАНКОВИЌ Е ЖЕЛБА НА САМПДОРИЈА

Се огласи Дејан Станковиќ, добри вести за навивачите на Црвена Звезда

пред 2 мес.