Српскиот модел Билјана Дол, која во минатото беше заедно со бугарската фудбалска звезда Валериј Божинов, ги поздрави фановите со нова „жешка“ фотографија.

Србинката позира во розево бикини на плажа на анонимна локација, позната е по тоа дека не ги крие своите облини.