Девојката на првата ракавица на „Ѓаволите“, Едурн споделила фотографија на нејзиниот Инстаграм профил, а на ова следувала неочекувана реакција.

Де Геа се обидел со помош на емотикони да и покаже дека не е задоволен од нејзиниот избор.

Едурн на оваа фотографија добила повеќе од 100 000 лајкувања и останува нејасно што на Де Геа не му се допаѓало.

 

View this post on Instagram

 

🦞 A gosto ☀️ A gusto 🦞

A post shared by Edurne (@edurnity) on