Јувентус ја освои титулата во Серија А, време е за активен одмор на Роналдо, тој секој слободен момент го минува со семејството на луксузната јахта.

Георгина ги збудале фановите со нови две фотографии на Инстагрм, се покажа во супер издание на јахтата.