Георгина Родригез ја одржува формата во теретана, објави нова фотографија на Инстаграм со која предизвика многу коментари.

Роналдо нема проблем со „излетите“ на Георгина на Инстаграм, така беше и овој пат, неговата девојка повторно со провокација за фановите.