Ѕвездата на Атлетико Мадрид, Жоао Феликс е „уловен“ на одмор со девојката Маргарида Корсеиро, таа има 18 години, работи како фото модел.

Корсеиро објави фотографија на Инстаграм со Феликс па ја избриша, реагираа медиумите од Португалија кои пишуваат за неверојатната убавина на младата Корсеиро.

 

View this post on Instagram

This brand has my 💙 @missus_swimsuits

A post shared by Margarida Corceiro (@magui_corceiro) on