Некогашниот најдобар фудбалер во светот, Рикардо Кака е во потрага по адреналин во пензионерските девојки, опуштајќи се со својата понежна половина Каролина Дијаз.

Кака и убавата манекенка уживаат на Бахамите, на познатиот Остров на свињите, а на социјалните мрежи се пофалија и дека успешно пливаат меѓу ајкули.