Најголемата УФЦ ѕвезда Конор Мекрегор на Инстаграм објави фотографија на која се пофали со својот нов „Ролекс“ кој чини 50.000 фунти.

Ирецот е познат по својата луксузна колекција часовници која е во вредност од над 700.000 фунти.