ЛАСК и Тотенехм вечерва во Австрија одиграа 3-3, домашните  со гол во 93 минута стигнаа до бод, тоа го исфрустрира Жозе Мурињо кој  со порака на Инстаграм им закажа тренинг на играчите.

Мурињо го има ова направено и претходно а сега по шокантнниот резултат им закажа тренинг во 12 часот на своите играчи.