Џорџина Родригез, невенчаната сопруга на Кристијано Роналдо, објави фотографија на својот инстаграм.

Шпанскиот спортски весник АЅ, веднаш пресмета дека општата вредност на аксесуарите на левата рака на Џорџина изнесува – 1 милион евра.

Најскапо парче е прстенот со син сафир и брилијанти, чија вредност е 800000 евра.

Тука се и часовникот Patek Philippe, чини над 40000 евра, браслетните во вредност од 30000 евра…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @euro_scope on