Напаѓачот на ПСЖ, Нејмар, за кратко време повторно го смени имиџот.

До вчера косата му беше офарбана во розева боја, а сега – воопшто нема коса.

Слична фризура од пред некој ден има и тренерот на Тотенхем, Жозе Мурињо.

 

 

View this post on Instagram

📸: @neymarjr

A post shared by Sports.ru (@sportsru) on