Капитенот на Реал Мадрид и шпанската репрезентација, Серхио Рамос, објави на Инстаграм фотграфија како изгледа денеска.

Очигледно паузата предизвикана од коронавирусот остави трага на имиџот на Рамос, кој сега излгеда вака: