Горан Пандев и Елиф Елмас од клупата за резерви ќе чекаат шанса за настап на мечот меѓу Наполи и Џенова на „Сан Паоло“.

Средбата меѓу Наполи и Џенова започнува од 18 часот, ова се стартните формации на двата тима.