Георгина Родригез со една фотографија на нејзиниот Инстаграм профил, повторно се најде во центарот на вниманието на светската јавност.

Девојката на Кристијано Роналдо, објави фотографија на која не се гледа дека носи било каква долна облека, а градите ги покри со познатата Чанта на Гучи.

Оваа фотографија за кратко време дојде до скоро 3 милиони лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)