Португалецот Кристијано Роналдо неодамна се покажа со нов имиџ во облекување, сега повторно си игра со изгледот, но овој пат со фризурата.

Роналдо на Инстаграм објави фотографија со Гвадрадо од соблекувалната на Јувентус, и праша дали „добро му стои“ новиот изглед.