Португалецот Кристијано Роналдо се врати во Италија каде ги минува деновите во самоизолација.

За време на карантинот, Роналдо тренира во дворот на семејната куќа, девојката Георгина ужива во луксузна теретана.

 

View this post on Instagram

New @aloyoga 🌸

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on