Фестивалот за забавна музика „Санремо“ во Италија е еден од најпознатите во светот, многу познати лица се гости на престижната манифестација.

Кристијано Роналдо и Георгина Родригез беа дел последното издание на „Сан Ремо“, сопругата на Поругалецот предизвика големо внимание на сцената.

Водителот на манифестацијата ја „испровоцира“ со дрес од Интер, Георгина не „падна“ на провокацијата…

Водителот имаше дрес со „ две лица“ …