Сопругата на Мауро Икарди, популарната Ванда повторно ги „возбуди“ фановите со провокативна фотографија на Инстаграм.

Ванда објави екстра провокација на социјалните мрежи, собра речиси половина милион лајкови за кратко време, Икарди за оваа фотографија нема проблем.