Ванда Нара повторно се соблече, сега во луксузниот стан од каде има неверојатен поглед.

Сопругата и менаџер на Мауро Икарди и тоа како е активна на Инстаграм со провокативни фотографии, сега со нов „подарок“ за своите фанови, навистина неверојатен поглед во близина на базенот.