Ванда Нара која е сопруга и менаџер на на Мауро Икарди, повторно ги испровоцира фановите, сега во „режија“ на Најк кој ја инспирира популарната менаџерка.

 

View this post on Instagram

Hoy Volví , y siempre me acompaña @nike 💪🏻

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on