Мауро Икарди е повторно во фокусот на вниманието, не поради фудбалот и ПСЖ, сега во љубовен триаголник, бракот со Ванда Нара е доведен во прашање.

Сопругата на Мауро, Ванда која е воедно и менаџер на Мауро со провокативна порака на Инстаграм, најави скандал.

„Уште едно семејство кое го уништи поради една ку*ва“ – напиша Ванда.