Руската телевизиска водителка, актерка и манекенка Викторија Боња во интервју за Спорт Експрес откри дека имала секс со ѕзедата на ПСЖ Килијан Мбапе.

Боња денес има 41 година, Мбапе 22, но тогаш тоа не било случај. Викторијата признала дека романсата се случила кога францускиот фудбалер имал само 17 години.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VICTORIA BONYA (@victoriabonya)

„Не знаев дека малолетен. Јас бев слободна, а ниту тој не беше во врска. Кога открив дека се уште нема 18 години, се уплашив дека ќе страдам поради педофилија. Не ми е жал што врската пропадна. Жена сум на која и треба стабилност, а и многу сакам внимание“– вели Русинката која имаше афера и со Нејмар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VICTORIA BONYA (@victoriabonya)

„Јас сакам мажот да го имам само за себе. Бев во врски со фудбалери и знам како тоа изгледа. Кога имаш 20 години, тогаш тоа го доживуваш како нешто одлично, но кога ќе станеш мајка, тоа повеќе не е опција. Барем не е за мене“– вели Боња.