Атрактивната Тамара Горо е сопруга на поранешниот фудбалер на Реал Мадрид, Езекиел Гарај, а стана популарна поради своите фотографии на социјалните мрежи.

Во неколку наврати се фотографираше гола и фотографиите ги споделуваше со фановите, а нејзиниот сопруг кој од неодамна е слободен играч, откако ја напушти Валенсија, нема ништо против.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Gorro (@tamara_gorro)

Неодамна Тамара Горо даде интервју за шпанските медиуми во кое говореше за нивниот однос, а откри и детали од креветот.

„Ако ме прашувате дали го имам истиот сексуален апетит како претходно, мојот одговор е НЕ. Не знам дали е тоа поради недостаток на време и недостаток на желба, но вистина е… Не знам. Го сакам својот сопруг, но тоа е така“– признава Тамара и додава:

„Не сакам секс со својот сопруг секој ден, како што тоа беше претходно. Исцрпена сум. Мислам дека многу луѓе ќе се поистоветат со мене.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Gorro (@tamara_gorro)