Кристијано Роналдо замина на одмор од фудбалкот порано отколкуи што се надеваше по елиминацијата на Јувентус во Лигата на шампиони, но затоа неговата сопруга Георгина е исклучително активна на социјалните мрежи.

Нејзината најнова секси фотографија, само неколу часа по споделувањето на Инстаграм собра над 2.7 милиони лајкови и преку 15.000 коментари.