Андрес Нара, таткото на Ванда Нара, ги коментираше односите со ќеркаму. Тие не одржуваат врска веќе неколку години.

Ванда треба многу да научи од сестра и Заира. Моите односи со Заира се сосема спротивни од тие со Ванда. Никогаш не сум ја молел Заира да посредува меѓу мене и Ванда, бидејќи не сакам да ја мешам. ванда се загуби меѓу парите и сопствената слава“, рече Андрес за Radio Mitre.

Ванда Нара е агент и сопруга на напаѓачот на Интер, Мауро Икарди, кој како позајмен фудбалер настапува за ПСЖ. Претходно таа беше мажена за фудбалерот Макси Лопез.

 

 

View this post on Instagram

 

Iba volando con las alas rotas 🦅

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on