Георгина Родригез обајви видео со кое го „запали“ интернетот, тверкаше  дома пред Роналдо, видеото го сподели на Инстаграм

Девојката на Роналдо се забавуваше, но и ги почасти фановите со „жешко“ видео.

„Кога сакате да тренирате и да се „глупирате“ – напиша Георгина.