Кристијано Роналдо вчера го прослави 35 роденден, на подарок од сопругата Георгина доби подарок автомобил.

Георгина заедно со пријателите на Роналдо, на Португалецот му приредија големо изнеандување, насмевката на напаѓачот на Јувентус говори се за тоа колку пријатно беше изненаден.