Додека Кристијано Роналдо се обидува да се врати во полна форма и да му помогне на Јувентус да напредува пред се во Серија А, неговата свршеничка, Георгина Родригез продолжува да ги занимава нејзините фанови на социјалните мрежи.

Гергина објави картко видео на кое нејзиниот задник е во прв план а розата во втор, собра неверојатен бој на лајкови, за помалку од 24 часа има над 7 милиони.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)