Барселона загуби од Реал Мадрид со 1-2 на „Камп Ноу“, навиваите немаат веќе трпение за лошите резултати.

На излегување од стадионот со авотомобилот, Куман беше опколен од навивачите, доби пораки да си замине, дојде до вистинска драма…