„Л’Eкип“ го исмејува Серхио Рамос, легендарниот  фудбалер од Шпанија се уште не дебитирал за ПСЖ откако летово пристигна од Реал Мадрид.Рамос требаше да биде  големо засилување, ноповредата го спречи да дебитира, цело време се најавува дебито, од Л’Екип со видео во кое се подбиваат со Шпанецот, неколку соговорници објаснуваат „необични појави“…