Вчерашниот тренинг на македонската репрезентација беше „откачен“, забава пред дуелот со Украина на кој очекуваме победа и три бода.

УЕФА објави видео од тренингот, привлековме внимание и со начинот на кој се подготвуваме за средбата со Украина.