Јунајтед загуби од Ливерпул на „Олд Трафорд“ со 5-0, мечот го следеше и Сер Алекс Фергусон, неговата реакција на трибините беше неверојатна.

Ни на Фергусон не му се веруваше што му се случи на неговиот Јунајтед вечерва, ова е реакцијата која се прераскажува: