Французинот Пол Погба се врати на тренинг кај Манчестер Јунајтед, привлече внимание со автомобилот со кој се појави во тренинг центарот.

Ферари 812 е изборот на Французинот, Погба ежелба на Јувентус и извесно е дека ќе го напушти Јунајтед ова лето.