Поранешната сопруга на Скоти Пипен, Лариса, и на 45.години изгледа фантастично, а таа реши да ги почасти своите следбеници на Инстаграм со една жешка фогографија.

View this post on Instagram

Cherish the day

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

Таа прикачи фотографија на која носи бикини и напиша „Негувајте го денот“. Лариса и Скоти во брак беа цели 21.година, пред да се разделат пред две години.