Ерза Халити, сопруга на НФЛ ѕвездата Ник Ванета на социјалните мрежи, објави дека не ги сака играчите кои ги изневеруваат своите сопруги.

View this post on Instagram

santorini sun 🥵

A post shared by fia (@sofiajamora) on

Во истиот „пост“ таа ја откри Софија Џамора, како наводна љубовница на НБА ѕвездата, Леброн Џејмс кој е оженет со Савана Бринсон. Сепак, таа веднаш потоа ја избриша објавата, а реакции од „Кралот“ сеуште нема.

View this post on Instagram

🤫 @prettylittlething

A post shared by fia (@sofiajamora) on