Откако пред неколку месеци одлучи дека е време за во пензија, Ирецот Конор Мекгрегор со последната објава на Инстаграм, можно е да најави кам-бек во рингот.

Медиумите од Англија најауваат дека Мекгрегор интензивно работи на неговата форма и наскоро ќе ги потврди шпекулациите по однос на неговата пензија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on