Сопругата на Икарди повторно со провокативна фотографија на Инстаграм, Ванда во „тенка“ маица со боите на руската морнарица обајви фотографија која повторно предизвика многу коментари.

Ванда нема проблем да се „покаже“ на Инстаграм, нејзината популарност е голема, во сино-бела маица како боите на опремата на морнарите од Русија напиша:

„Мојот дом е моја канцеларија“

Секако ова не значи дека Икарди ќе се пресели во некој клуб од Русија.

 

View this post on Instagram

My home my office 📒🖊 #work

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on