Хит на денот е видеото од рагби натпревар на кое човек кој апсолутно личи на Мохамед Салах од Ливерпул покажува неверојатни способности за спортот со кој се бави.

Се знае само дека овој одличен рагбист се вика Рис Вилијамс.