Tag: англија
Шокантен избор или маркетинг потег на „Чеканите“

Режисерка на порно филмови назначена за нов член на управниот одбор на Вест Хем

пред 3 дена
Ова ќе биде интересна трансфер сага

Челси се приклучи во трката за потписот на Упамекано

пред 5 дена
Откако и во Јунајтед има нов Ковид-19 случај

Солскјер: Загрижени сме за се што се случува во нашето опкружување и во земјава

пред 1 нед.
Поради Ковид-19

Дуелот на Астон Вила и Ливерпул можно е да биде одложен

пред 1 нед.
Интересна ситуација во стручниот штаб на Тотенхем

ВИДЕО: Жозе Мурињо во свој стил, пласманот во финалето мора да се прослави

пред 1 нед.
Ова не им се допаѓа на англичаните

Рекорден број на заразени со Ковид-19 во Премиер лигата, сезоната пред нова пауза?

пред 1 нед.
странските инвеститори се доминантни во англија

ФОТО: Премиер лигата е се помалку „англиска“ најмногу газди на клубови има од Америка

пред 2 недели
Шкотот кој го претвори Јунајтед во светски гигант

ВИДЕО: Роденденски честитки за неповторливиот Сер Алекс Фергусон

пред 2 недели
Официјални состави за лондонското дерби

ФОТО: Артета не сакаше да ризикува со Обамејанг, Лампарт му даде предност на Абрахам

пред 3 недели
Мајсториите на Арнолд, Бруно, Де Бруин ...

ВИДЕО: Најубавите голови од слободен удар во Премиер лигата од 2020 година

пред 3 недели
Фергусон понудил, италијанецот одбил работа на „Олд Трафорд“

Анчелоти објасни зошто го одбил Манчестер Јунајтед во 2013 година

пред 3 недели
Напаѓачот нема нема постигна гол девет натпревари

Лампард го брани Вернер: Тој ги плаши противниците и наскоро ќе почне да постигнува голови

пред 3 недели
Шкотскиот репрезентативец по двата гола против Лидс

Мектоминеј: Кога ќе излезете на теренот, мора да ја завршите вашата работа

пред 4 недели
Ќе беше чудно да е поинаку

ВИДЕО: Мурињо на уникатен начин ја прими наградата за тренер на месецот во Премиер лигата

пред 1 месец
И во Тотенхем се воодушевени од неговиот пристап

ВИДЕО: Реакциите на Мурињо крај аут линијата против Арсенал

пред 1 месец
По победата против Лидс

Лампард: Нема ништо лошо во тоа, нашите навивачи да веруваат дека можеме да ја освоиме титулата

пред 1 месец