Tag: ансу фати
елиминација од купот, повреда на младата фудбалска ѕвезда

ФОТО: Барселона повторно во проблеми, загуби уште еден важен играч поради повреда

пред 12 часа
Информација за Фати

Кризата во Барселона се продлабочува, нападот е во „аут“

пред 2 мес.
Посебна порака до аргентинецот

Фати: Оваа победа е за Кун Агуеро, за она низ што поминува

пред 3 мес.
ова беше лесно, брзо решив

ВИДЕО: Ансу Фати со изјава која ги воодушеви навивачите на Барселона

пред 3 мес.
официјално продолжена соработката до 2027 година

ФОТО: Наследникот на Меси во Барселона го продолжи догoворот со откупна клаузула од милијарда евра !

пред 3 мес.
МЕНДЕШ НЕ ПОПУШТА

Барселона би можела да остане без големата ѕвезда: Запнаа преговорите околу новиот договор

пред 3 мес.
ОБЈАСНИ И ЗОШТО ГО ЗАМЕНИЛ

Куман после победата над Валенсија: Фати ни фалеше многу

пред 3 мес.
ДУРИ И СЕ ФОТОГРАФИРАШЕ СО ДРЕСОТ

Сега во него го гледаат новиот лидер: Ансу Фати пред две години имаше готов трансфер во Ница, пасошот беше проблем

пред 4 мес.
Младиот ас испрати порака

Фати: Среќен сум поради победата, но пред нас е долг пат

пред 4 мес.
ПОВРЕДАТА Е ЗАД НЕГО

Момент за историја во Барселона: На теренот конечно се појави играч со број 10, а тоа не беше Меси

пред 4 мес.
ГО НЕМА ВЕЌЕ 10 МЕСЕЦИ

Конечно повторно на теренот: Познато кога Ансу Фати ќе заигра повторно

пред 4 мес.
УШТЕ ОД СЕГА МИСЛАТ НА СЛЕДНАТА СЕЗОНА

Манчестер Јунајтед се подготвува за следното лето, најголема желба талентот на Барселона

пред 4 мес.
тој е производ на барса, има 18 години

ФОТО/ВИДЕО: Десетката на Меси има нов сопственик во Барселона

пред 5 мес.
последен меч одигра на 7 ноември

Конечно добри вести за Барселона: Фати се приклучи на тренинзите

пред 5 мес.
ПОЗНАТО Е ШТО МОРА ДА НАПРАВИ НОВИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ

Меси му предаде на Лапорта три барања за останување: Капиталец, млади играчи и тој како газда

пред 10 мес.
Младиот напаѓач го очекува долга понуда

Страшен удар за Барселона, Фати нема да игра до крајот на сезоната ?

пред 10 мес.