Tag: антоан гризман
НЕ МОЖАТ ДА МУ ПРОСТАТ

ВИДЕО: Неверојатна сцена во Мадрид- навивач на Атлетико го убедуваше Жоао Феликс да го повреди Гризман

пред 1 нед.
Очекуваше поинаков дочек

ВИДЕО: Навивачите на Атлетико Мадрид не му го простија гревот на Гризман

пред 2 недели
ОДГОВОРИ НА ОТВОРЕНИТЕ ПРАШАЊА

Куман за лудницата на последниот ден од преодниот рок: Беше сра*е, морав да прифатам

пред 2 недели
очекувано или не?

Гризман предизвикал среќа кај првотимци на Барселона!?

пред 3 недели
ТЕШКО ДЕКА НЕКОЈ ВЕРУВАШЕ ДЕКА ЗА МЕСИ ЌЕ ИМА ВАКВА АКЦИЈА

На попуст за сите фанови: Барселона најде начин како да се ослободи од дресовите на Меси и Гризман

пред 3 недели
Французинот по 100 натпревар за „каталонците“

Гризман: Сакам да бидам од помош и уживам додека играм за Барселона

пред 1 месец
БАРСЕЛОНА НЕМА НИШТО ПРОТИВ

Преговорите веќе започнале: Гризман сака да замине во Јувентус

пред 2 мес.
ЌЕ ЗАМИНЕ ЛИ ФРАНЦУЗИНОТ?

Лапорта призна: Преодниот рок почна и има интерес за Гризман

пред 2 мес.
ОСТАНУВА НА КЛУБОТ ДА ОДЛУЧИ ШТО Е НАЈДОБРО

Симеоне запрашан за Гризман: Нашите деца се дружат, а мене ми треба напаѓач

пред 2 мес.
НЕ СЕ ОТКАЖУВА ОД ПАРИТЕ

РМЦ Спорт: Големата размена на Атлетико и Барселона пропаѓа поради инаетот на Гризман?

пред 2 мес.
НИШТО ОД ДОГОВОР

Барселона испрати понуда за Жоао Феликс и доби одговор од Атлетико Мадрид

пред 2 мес.
РАЗОЧАРАНОСТА Е ГОЛЕМА

Се огласи првиот човек на главниот спонзор на Барселона по расистичкиот испад на Гризман и Дембеле

пред 3 мес.
ЛОШАТА ФИНАНСИСКА СОСТОЈБА МОЖЕ ДА СТАНЕ УШТЕ ПОЛОША

Гризман и Дембеле можат да станат крвници на Барселона: Можно е клубот да остане без главниот спонзор поради нив

пред 3 мес.
ФИНАНСИИТЕ ПРОБЛЕМ ЗА КАТАЛОНЦИТЕ

Чистка во Барселона: Поради новиот договор на Меси ќе се продаваат најголемите ѕвезди на клубот

пред 3 мес.
ТОТАЛЕН РЕМОНТ ВО КАТАЛОНИЈА

Дури осум лица сигурно на трансфер листа во Барселона, меѓу нив и засилувањето платено 135 милиони евра

пред 4 мес.
Навивачите со честитки на социјалните мрежи

Коинциденција или чудо: Гризман на ист ден трет пат стана татко

пред 6 мес.