Tag: антоан гризман
МОЖЕШЕ ДА ИМА СЕРИОЗНИ ПОСЛЕДИЦИ

ВИДЕО: Старт буквално за во затвор- Гризман доби црвен картон откако со копачка отиде во главата на Фирмино

пред 3 мес.
НЕ МОЖАТ ДА МУ ПРОСТАТ

ВИДЕО: Неверојатна сцена во Мадрид- навивач на Атлетико го убедуваше Жоао Феликс да го повреди Гризман

пред 4 мес.
Очекуваше поинаков дочек

ВИДЕО: Навивачите на Атлетико Мадрид не му го простија гревот на Гризман

пред 4 мес.
ОДГОВОРИ НА ОТВОРЕНИТЕ ПРАШАЊА

Куман за лудницата на последниот ден од преодниот рок: Беше сра*е, морав да прифатам

пред 4 мес.
очекувано или не?

Гризман предизвикал среќа кај првотимци на Барселона!?

пред 5 мес.
ТЕШКО ДЕКА НЕКОЈ ВЕРУВАШЕ ДЕКА ЗА МЕСИ ЌЕ ИМА ВАКВА АКЦИЈА

На попуст за сите фанови: Барселона најде начин како да се ослободи од дресовите на Меси и Гризман

пред 5 мес.
Французинот по 100 натпревар за „каталонците“

Гризман: Сакам да бидам од помош и уживам додека играм за Барселона

пред 5 мес.
БАРСЕЛОНА НЕМА НИШТО ПРОТИВ

Преговорите веќе започнале: Гризман сака да замине во Јувентус

пред 6 мес.
ЌЕ ЗАМИНЕ ЛИ ФРАНЦУЗИНОТ?

Лапорта призна: Преодниот рок почна и има интерес за Гризман

пред 6 мес.
ОСТАНУВА НА КЛУБОТ ДА ОДЛУЧИ ШТО Е НАЈДОБРО

Симеоне запрашан за Гризман: Нашите деца се дружат, а мене ми треба напаѓач

пред 6 мес.
НЕ СЕ ОТКАЖУВА ОД ПАРИТЕ

РМЦ Спорт: Големата размена на Атлетико и Барселона пропаѓа поради инаетот на Гризман?

пред 6 мес.
НИШТО ОД ДОГОВОР

Барселона испрати понуда за Жоао Феликс и доби одговор од Атлетико Мадрид

пред 6 мес.
РАЗОЧАРАНОСТА Е ГОЛЕМА

Се огласи првиот човек на главниот спонзор на Барселона по расистичкиот испад на Гризман и Дембеле

пред 7 мес.
ЛОШАТА ФИНАНСИСКА СОСТОЈБА МОЖЕ ДА СТАНЕ УШТЕ ПОЛОША

Гризман и Дембеле можат да станат крвници на Барселона: Можно е клубот да остане без главниот спонзор поради нив

пред 7 мес.
ФИНАНСИИТЕ ПРОБЛЕМ ЗА КАТАЛОНЦИТЕ

Чистка во Барселона: Поради новиот договор на Меси ќе се продаваат најголемите ѕвезди на клубот

пред 7 мес.
ТОТАЛЕН РЕМОНТ ВО КАТАЛОНИЈА

Дури осум лица сигурно на трансфер листа во Барселона, меѓу нив и засилувањето платено 135 милиони евра

пред 8 мес.