Tag: азар
План за успешен кам-бек

Зидан нема да го брза Азар додека напаѓачот не биде 100% фит

пред 1 месец
Добра избработка на Адидас

ФОТО: Новиот гостински дрес на Белгија одлично му стои на Азар

пред 2 мес.
добри вести за „кралевите“

Зидан: Азар и Асенсио се подготвени за Еибар

пред 4 мес.
мартинез оптимист за капитенот на белгија

Азар брзо закрепнува, наскоро се враќа на фудбалските терени

пред 6 мес.
„Кралевите“ бркаат лидерска позиција

Зидан: Ни треба подршката од нашите навивачи, во овој деликатен момент

пред 8 мес.
Серхио Рамос го очекува суспензија

Покрај Азар, „кралевите“ на мегдан со Барселона и без капитенот

пред 8 мес.
Азар е фудбалскиот Мајкл Џордан

Мартинез: Азар еден ден ќе ја освои „Златната топка“

пред 11 месец
На Белгиецот му фали работната етика на Меси и Роналдо

Оби Микел: Никогаш не сум видел мрзелив фудбалер како Азар, а да е на тоа ниво

пред 11 месец
Добри вести за „кралевите“

Азар, Крос и Карвахал во комбинација за настап за дуелот со Галатасарај

пред 1 година
Добра рехабилитација по киксот во ЛШ

ВИДЕО: Азар со деби гол, Реал ја испрати Гранада дома со четири гола

пред 1 година
Белгиецот полн со самодоверба

Азар: Можам да бидам новиот „Галактико“

пред 1 година
Англичанецот до нов рекорд

ФОТО: Варди е поефикасен од Кристијано Роналдо во Премиер лигата

пред 1 година
Севкупно вредат повеќе од 1 милијарда

ВИДЕО: Ова е „дрим тимот“ за изминатата сезона

пред 1 година
Брзо ги заборави фановите на „Сините“

Азар со провокација до англиските навивачи

пред 1 година
Следното коло Азар ќе го има дебито во Ла Лига

Азар „огненото крштевање“ во Ла Лига ќе го има против Барди и Леванте

пред 1 година
Фудбал

ФОТО: Ова се 10-те најскапи трансфери ова лето

пред 1 година