Tag: барнли
Прашањето на денот е: Кој плаќа за ова да го гледа?

ФОТО: ВБА и Барнли ремизираа без голови – навивачите гневни од фудбалската игра  

пред 5 дена
барнли и натаму без победа сезонава

ВИДЕО: Њукасл убедлив против Барнли, Вилсон постигна два гола

пред 3 недели
Барнли немоќен против фаворитот

ВИДЕО: Стерлинг и Торес го однесоа Манчестер Сити во четвртфинале во Лига Купот

пред 3 недели
„канарците“ второто полувреме го одиграа со девет фудбалери

ВИДЕО: Бизарен автогол на Гофри, Барнли рутински против Норич

пред 3 мес.
атрактивен гол на англичанецот

ВИДЕО: Фантастични „ножички“ на Вуд за водство на Барнли против Норич

пред 3 мес.
барнли им „скина“ два бода на шампионите

ВИДЕО: Џеј Родригез со фантастичен гол го шокираше Ливерпул

пред 4 мес.
На клупата остана Александер Арнолд

ФОТО: Клоп со неколку изненадувања во составот, Џонс од првата минута против Барнли

пред 4 мес.
мирољубиво реми со два гола

ВИДЕО: Барнли и Шефилд освоија по бод со два постигнати гола

пред 4 мес.
спектакуларен гол со глава

ВИДЕО: Барнли со три бода заминува од гостувањето кај Кристал Палас

пред 4 мес.
вотфорд останува во опасната зона

ВИДЕО: Родригез човек на одлука, минимален триумф на Барнли

пред 4 мес.
се огласи полицијата со потврда

Познато е дали ќе биде казнет навивачот на Барнли за транспарентот „White Lives Matter Burnley“

пред 4 мес.
БАРНЛИ СЕ ОГРАДИ, НЕМА НИКАКВА ВРСКА СО ИНЦИДЕНТОТ

Откриено е кој го истакна транспарентот „White lives matter Burnley“, извинување нема

пред 4 мес.
барнли го осуди инцидентот

ФОТО: „White lives matter Burnley“ прелета над стадионот, жестоки критики во Англија

пред 4 мес.
Ефикасна ноќ на „Етихад“

ВИДЕО: Фоден и Марез одлични, Манчестер Сити го прегази Барнли

пред 4 мес.
Гол за паметење и прераскажување

ВИДЕО: Премиер лигата не потсети на магијата на Ѓорѓи Христов против Лидс

пред 5 мес.
„фудбалерите мора да бидат ментално и физички јаки“

Дајш: Целосни припреми пред продолжението на сезоната не се потребни

пред 6 мес.