Tag: Барселона
МОМЦИТЕ НА ЗИДАН ПРОПУШТИЈА ВАЖНИ БОДОВИ

ВИДЕО: Десеткуваниот Реал Мадрид не успеа, само реми од гостувањето кај Гетафе

пред 1 ден
Аргентинецот по трофејот во „Копа Дел Реј“

Меси: Сега стануваме се посилни и атакуваме на титулата во Ла Лига

пред 1 ден
ДУРИ ЧЕТИРИ ТИМА ВО БИТКА ЗА ТРОФЕЈОТ

ВИДЕО: Атлетико стигна до голема победа- во Шпанија не очекува крајно неизвесна битка за титулата

пред 1 ден
Незаборавно возење со автобусот на „каталoнците“

ВИДЕО: Алба ја предводеше лудата прослава со пиво и песна по освоената титула

пред 2 дена
барса за 12 минути го скрши атлетик билбао

ВИДЕО: Барселона со „покер“ голови до титула во Кралскиот Куп

пред 2 дена
ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ОПТИМИСТ

Лапорта убеден дека Меси останува во Барселона: Преговорите одат како треба

пред 2 дена
ОД СОПРУГАТА КРИЕЛ ДЕКА ГО БАРА БАРСЕЛОНА

Неверојатна животна приказна: Дел од детството мина во количка, денеска со Барселона го брка првиот трофеј

пред 3 дена
УШТЕ НЕКОЛКУ ЕВРОПСКИ ВЕЛИКАНИ ЧЕКААТ НА НЕГО

Аргентинецот е на потег: Барселона ја достави својата понуда до Агуеро

пред 3 дена
Аргентинецот е на потег

Барса не се откажува, му нуди нов договор на Лионел Меси

пред 3 дена
ШПАНСКИОТ РЕПРЕЗЕНТАТИВЕЦ СЕ ВРАЌА ДОМА

Каталонски Спорт: Олмо стана миленик на шпанскиот селектор и се она што на Барса и треба, Лапорта ќе го врати назад

пред 3 дена
Меси на прагот на нова соработка со Барса

Барса му подготви нов договор на Меси, прашањето е дали е согласен на новите услови?

пред 3 дена
Во летниот преоден рок

Барселона ќе го продаде Умтити за да го купи Ромањоли

пред 4 дена
Аргентинецот има многу понуди

Барселона се труди да го убеди Агуеро дека „рајот“ е на „Камп Ноу“

пред 4 дена
ВО РЕД ЧЕКААТ ЧЕЛЗИ, ЈУВЕНТУС, ПСЖ И БАРСЕЛОНА

Не се договориле околу парите: Баерн Минхен пропушти шанса да дојде до ѕвездата на Ливерпул

пред 6 дена
време е за спектакл

Официјални состави: Реал Мадрид – Барселона, време е за спектакл (ФОТО)

пред 1 нед.
Отсуството на навивачи има огромно влијание

Реал Мадрид за четири дена загуби потенцијални 15 милиони евра

пред 1 нед.