Tag: билети
по пауза од две години фудбалерите ќе играат пред публика

Арената „Тодор Проески“ ќе „грми“ вечерва, билетите распродадени за мечот со Словенија

пред 2 мес.
ФФМ ГИ СООПШТИ И ЦЕНИТЕ

Од утре во продажба билетите за натпреварот Македонија – Словенија

пред 2 мес.
фудбалската федерација со известување околу билетите

ФФМ со важна информација до фудбалското семејство во врска со билетите за ЕУРО 2020

пред 2 мес.
Пуштени билетите за настапот на Македонија на ЕП

Почнува апликацијата за билети за ЕП: Македонската репрезентација очекува масовна поддршка

пред 2 мес.
Билетите се пуштени во продажба

Одлични вести за македонските фанови: Во Романија на ЕП само со ПЦР тест

пред 2 мес.
ПАРИТЕ ЌЕ ОДАТ ВО ХУМАНИТАРНИ ЦЕЛИ

Навивачите покажаа дека се со клубот: Рома продаде 46 илјади билети за мечот со Лацио кој ќе се игра без публика

пред 2 мес.
баварците чекор пред сите

Баерн Минхен прави револуција, преминува на дигитални билети

пред 3 мес.
јунајтед во загуба од 111 милиони фунти !

ФОТО: Објавена листата кој ќе загуби најмногу доколку се игра без навивачи во Премиер лигата

пред 10 мес.
две третини од стадионот распродадени

Легендарниот клуб од Холандија за три дена продаде над 40.000 билети и инкасира 10 милиони евра

пред 1 година
натпреварот ќе се игра зад затворени врати

Јувентус ќе им ги врати парите на навивачите кои купија билет за средбата со Милан (ФОТО)

пред 1 година
ковид-19 предизвика мноу проблеми

УЕФА ќе враќа пари на навивачите кои се „несреќни“ од нивната одлука

пред 1 година
Се зависи од ситуацијата со корона вирусот

Филипче: Сите спортски натпревари, вклучително и Македонија-Косово, според мене треба да се играат без публика

пред 1 година
од вчера билетите се во продажбата

ФОТО: Зголемен интересот пред билетарата на „Тодор Проески“, навивачите саакат на време да дојдат до билет

пред 1 година
репрезентативците очекуваат поддршка

ФФМ ги пушти во продажба влезниците за историскиот дуел со Косово

пред 1 година
Пуштени се во продажба билетите

Вардарци очекуваат поддршка на последната „битка во Јане“ од групната фаза во ЛШ сезонава

пред 1 година
Мечот се игра на 26 март

ФФМ ги објави цените на билетите за историскиот дуел меѓу Македонија и Косово

пред 1 година