Tag: болница
Поранешниот капитен на Србија заврши во болница

Мачван потврди дека има коронавирус: Слушајте и читајте што се кажува и пишува и чувајте се !

пред 4 мес.
Легендатата на Јувентус се огласи

Дел Пјеро со реакција од болница: Не можам да поверувам …

пред 5 мес.
По престојот на планина

Таткото на Нурмагомедов во болница, се чекаат резултатите од тестот за коронавирус

пред 6 мес.
Помош во битката со коронавирусот

Чави донираше 1 милион евра на болница во Барселона

пред 7 мес.
по принципот на челси

Барнли го даде „Турф Мур“ на располање на докторите

пред 7 мес.
Потврда има од болницата во Турција

Фатих Терим го помина најлошото, сега ќе се лечи дома

пред 7 мес.
Нов солидарен гест на фудбалер

ФОТО: Ресторанот на фудбалерот на Наполи спрема храна за погодените во Катовице

пред 7 мес.
„Етихад“ добива поинаква примена

Стадионот на Манчестер Сити станува болница за заболените од Ковид-19

пред 7 мес.
ПОРАДИ КОРОНАВИРУСОТ

ФОТО: Бразилска Маракана станува болница, се бара решение за локацијата на креветите

пред 7 мес.
хуман гест на русинот

Абрамовиќ еден од своите хотели во Лондон им го препушта на докторите

пред 7 мес.
Убав гест на јунакот од средбата со Валенсија

ФОТО: Иличиќ на болницата во Бергамо и ја подари топката со која и постигна 4 гола на Валенсија

пред 7 мес.
Михајловиќ е подготвен да се врати на своето работно место

Синиша Михајловиќ излезе од болница, наскоро ќе се врати и на работа

пред 9 мес.
се очекува брзо да му се врати на фудбалот

Синиша Михајловиќ е повторно во болница поради неопходна терапија

пред 9 мес.
состојбата на шумахер е голема тајна

Шумахер во Париз, здраствената состојба голема мистерија за сите (ФОТО)

пред 1 година
Деталите непознати

Шумахер пренесен во болница во Париз

пред 1 година
СЕ ЧУВСТВУВА ПОДОБРО

ВИДЕО : Марадона успешно опериран

пред 1 година