Ознака: борусија дротмунд
од халанд се очекуваат голови

ФОТО: Борусија Дортмунд го објави стартниот состав за супер дербито со Баерн Минхен

пред 1 месец
Кралскиот план за 2021 година

Револуција во најава, Реал Мадрид планира да ги спои Азар, Мбапе и Халанд

пред 2 мес.
Нова одлична зделка за тимот од Дортмунд

„Милионерите“ во Арсенал ја најдоа замената за Санчо

пред 2 мес.
„Црвените Ѓаволи“ нема да трошат многу пари ова трансфер лето

Ед Вудворд со лоши вести за фановите на Јунајтед, ништо од трансферите на Кејн и Санчо?

пред 3 мес.
„Ѓаволите“ имаат голема предност

Кај Рашфорд е „клучот“ за трансферот на Санчо во Манчестер Јунајтед

пред 3 мес.
санчо се враќа во манчестер но нема да биде „граѓанин“

Џејдон Санчо наполни 20 години, Јунајтед подготви богат подарок

пред 4 мес.
„Милионерите“ имаат со што да се пофалат

ВИДЕО: Продолжува голгетерското шоу на Ерлинг Халанд

пред 5 мес.
англија отпаѓа како опција

Сензацијата на Борусија Дортмунд ќе се пресели во Шпанија, два гиганти во борба за потпис

пред 7 мес.
Фокусот е насочен кон групата Ф

Лига на шампиони: Интер гостува во Дортмунд во дербито на денот

пред 8 мес.
Во групата Ф во ЛШ

ВИДЕО: Интер ги победи „Милионерите“, Барселона неуверлива до триумф во Прага

пред 9 мес.