Tag: честитка
„ништо не е вечно, само ти ќе живееш“

ФОТО: Комити во свој стил му честитаа на ФК Вардар за 73.роденден на „црвено-црните“

пред 3 мес.
Српските фанови на Ноле воодушевени

ФОТО: Новак Ѓоковиќ се враќа во ритам, повторно е активен на Инстаграм

пред 3 мес.
СРЕЌЕН 20. РОДЕНДЕН ДАРКО ЧУРЛИНОВ

ВИДЕО: Штутгарт му го честиташе роденденот на Дарко Чурлинов со видео порака

пред 3 мес.
Ви благодариме на довербата, уживајте со нашата понуда

Една година ДРИБЛИНГ.мк – Спортот останува нашата најголема љубов

пред 4 мес.
По неверојатниот гол против Еспањол

Ла Лига со честитки за Барди: Малиот магионичар од Македонија, гениј..

пред 4 мес.
„денот над победата“

ФОТО: Дибиров ја честита победата над фашизмот

пред 6 мес.
по освоеното второ место на еуро 2020

ФОТО: РК Металург му го честиташе резултатот на Червар на континеталниот шампионат

пред 9 мес.
во новогодишна „униформа“

ФОТО: Меси со сопругата и синовите во празнична еуфорија

пред 10 мес.
Убав гест на шпанскиот прволигаш

Мајорка со роденденска честитка до Трајковски

пред 1 година
по трансферите во Шпанија и во Унгарија

ФОТО: Селекторот со честитка до Трајковски и Муслиу

пред 1 година
Компилација со најубавите голови

ВИДЕО: Примера со роденденска честитка за Барди

пред 1 година