Tag: црвена ѕвезда
нов трансфер на црвено-белите

Детонација на „Маракана“: Марко Арнаутовиќ во Звезда?

пред 4 недели
НЕ МУ БЕШЕ БАШ НАЈПРИЈАТНО

ВИДЕО: Погледнете како славниот коментатор на Милан Тициано Крудели го поднесе голот на Павков

пред 4 мес.
ГОЛОТ ГО ПОСВЕТИ НА СЕМЕЈСТВОТО

Херојот на Црвена Звезда Павков: Секој гол ме радува подеднакво, мојата задача е да напаѓам на првата статива

пред 4 мес.
ВО БЕЛГРАД СЕ ЗАГРЕВА АТМОСФЕРАТА ЗА ГОЛЕМИОТ НАТПРЕВАР ПРОТИВ ИТАЛИЈАНСКИОТ ВЕЛИКАН

ВИДЕО: Станковиќ, италијанскиот фудбалер во Црвена Ѕвезда и Делиите со навреди кон Милан

пред 4 мес.
ВРЕМЕ ЛИ Е ПОВТОРНО ДА ИМА НАВИВАЧИ НА СТАДИОНИТЕ?

Српски доктор смета дека мерките се престроги: Стадионите се побезбедни од автобусите, нема логика трибините да се празни

пред 5 мес.
УАПСЕНИ 17 ЛИЦА

Полицијата влезе на стадионите на Црвена Звезда и Партизан: Исфрлени сите вработени, откажани тренинзите

пред 5 мес.
одлуката е дефинитивна

Црвена Ѕвезда одби милиони за својот млад играч: Го гледаме како Пирло или Модриќ во иднина

пред 5 мес.
СРПСКИОТ ШАМПИОН СО ИТАЛИЈАНСКИ ШМЕК

ВИДЕО: Црвена Звезда во милионски трансфер доведе фудбалер од Италија

пред 5 мес.
Срспките судии го кренаа гласот

На српските судии им дојдоа преку глава притисоците од Звезда и Партизан

пред 9 мес.
Милионски бонуси за фудбалерите на Тирана

Црвена ѕвезда не очекува провокации во Тирана

пред 10 мес.
Легендарниот тренер на Црвена Ѕвезда објасни што значеше Најдоски за европскиот првак

Петровиќ: Немаше да има драма доколку играше Најдоски

пред 1 година
Тренерот на Црвена Звезда со убав гест...

Дејан Станковиќ донираше респираторни системи за Србија

пред 1 година
Натпреварот се игра во Петок

Драган Шакота: Натпреварот со Ефес прилика да уживаме во кошарката

пред 1 година
Пораз на црвено-белите во 21. коло од Евролигата

Шакота нема што да замери: Беше изедначено, а потоа снемавме енергија

пред 1 година
Србинот се враќа во својата татковина

Штимац го раскина договорот со Фенербахче се враќа во тимот на „црвено-белите“?

пред 1 година
Непочитување на својот играч

Делии со навреди кон својот играч: Срамота, не паметам нешто слично

пред 2 години